ОПАЛЕННЯ / У Кременчуцьких лікарнях, дитсадках та школах починають опалювальний сезон

Вчора мер міста Віталій Малецький оголосив про початок опалювального сезону. Відповідно до чого виконком прийняв офіційне рішення «Про початок опалювального періоду 2021-2022 років для лікувальних,  дошкільних та навчальних закладів у м. Кременчуці».

Відповідно до цього рішення, з сьогоднішнього дня, 12 жовтня, починають підключати опалення у лікувальних, дошкільних та навчальних закладах, що опалюються від котелен комунального підприємства «Теплоенерго», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»  та інших теплопостачальних організацій. Мова йде про заклади, розташовані на правобережжі, а також Занасипах і у Великій Кохнівці.

А з 13 жовтня розпочнеться подача теплоносія для опалення медичних закладів, садочків та шкіл, що підключені до Кременчуцької ТЕЦ.

До житлових будинків, як зазначив міський голова Віталій Малецький, подавати теплоносій будуть у разі зниження температури зовнішнього повітря та враховуючи звернення громадян. Також він наголосив, що у Кременчуці буде зроблено все для того, щоб місто було з теплом.

62