ПАНДЕМІЯ / Школи і дитячі садочки Кременчука продовжать працювати у жовтій зоні

Як ми повідомляли раніше, з четверга, 23 вересня, Полтавщина разом з Кременчуком, як і вся Україна, переходить до жовтої зони. Працювати у цей час зможуть лише ті освітні заклади, де вакциновано 80% працівників.

Оскільки станом на сьогодні, 22 вересня, всі школи та садочки міста мають показник що перевищує 80% вакцинації персоналу, отже всі школи і садочки Кременчука працюватимуть і після 23 вересня. Лише в одному садочку (№46) вакцинація персоналу станом на 22 вересня ще триває.

Не працюватиме у жовтій зоні лише кременчуцький університет імені Остроградського, відповідне рішення було прийнято на засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС у Полтавській ОДА.

Нагадаємо які саме обмеження діятимуть з 23 вересня?

Проведення масових заходів за умови заповненості на дві третини. Скринінг температури тіла, масковий режим, антисептики та безпечна дистанція — безумовна складова події.
Зазначені обмеження не застосовуються лише за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР або експрес-тест) за 72 години до здійснення заходу. Або за наявності документа, що підтверджує повний курс вакцинації.

Кінотеатри та інші заклади культури можуть приймати дві третини місць із дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами й одним порожнім рядом. Або понад 50 відсотків місць із дотриманням шахового порядку в залі.

Розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані 1,5 метри, до чотирьох людей за столиком. Пересування в закладі можливе лише в засобах індивідуального захисту. За столом та під час приймання їжі чи напоїв дозволено перебувати без маски.

Забороняється відвідування закладів освіти, якщо 80% персоналу не вакциновані хоча б однією дозою.

Спортивні зали та фітнес-центри можуть працювати лише за умови забезпечення 10 кв. метрів загальної площі приміщення на одну людину.

“Якщо ж ви повністю вакциновані чи отримали першу дозу вакцини, то для вас немає обмежень у відвідуванні закладів та подій. Внутрішній сертифікат можна згенерувати в застосунку Дія”, – зазначають у пресслужбі МОЗ України.

105