БУДІВНИЦТВО / У Кременчуці побудують бетонний завод для будівництва нового мосту

У Кременчуці триває робота на будівництві нового мосту через Дніпро. Його проінспектував незалежний міський оглядач Павло Авдокушин. Відео з результатами огляду він опублікував на своєму YouTube-каналі.

За словами Авдокушина, компанія «Догуш» вже має концептуальний проєкт, який буде доопрацьовуватися й уточнюватися після геологорозвідки та ревізії інженерних мереж міста. Зараз робота ведеться на трьох будівельних майданчиках: два на лівому й один на правому березі Дніпра. Також будується бетонний завод, облаштовується офіс підрядника, почалася первинна мобілізація техніки.

Крім роботи геологорозвідників, на обох берегах Дніпра буровики роблять буріння тестових паль під опори майбутніх естакад і розв’язок. Якщо всі ці палі пройдуть випробування, їх використають як частину майбутнього пальового поля. Тобто тестові палі стануть звичайними. Якщо ж ні, то для опор будуть шукати інше місце. У липні «Догуш» планує привезти платформи, з яких буритимуть палі під 100-метрові пілони мосту уже у воді.

Більше на відео:

248