ВЛАДА / Переворот у Кременчуцькому районі: група «пацюків» намагається легалізувати незаконну сесію (оновлено)

У Кременчуці минулої ночі у підвалі офісу партії «Довіра» (бульвар Пушкіна, 7) група депутатів районної ради, наче пацюки, здійснила переворот у районі. Депутати назвали своє зібрання «сесією», відсторонили законного голову райради Самаркіна і «обрали» нового «голову» – Дмитра Колотієвського.

При цьому групою депутатів було порушено цілий ряд діючих вимог закону, а саме:

  1. Оголошення про місце і час проведення сесії має публікуватися не раніше, ніж за добу.
  2. Рішення про відставку голови районної ради має проводитися лише таємним голосуванням, а не відкритим, як робили у підвалі “Довіри”.
  3. Сесія має проводитися гласно і відкрито, на своє ж зібрання депутати запросили лише представника жевагівської “Кременчуцької газети”.
  4. Рішення про скликання сесії може оголошувати лише голова ради.

Наразі ж ніхто, крім самої групи депутатів, не може довести законність прийняття рішень, кількості присутніх депутатів, законності підрахунку голосів тощо.

Коли ж журналісти одного з кременчуцьких ЗМІ намагалися зробити відеофіксацію порушення закондавства України відбулася штовханина з тітушками депутатів-заколотників які почали перешкоджати діяльності журналістів:

Одним словом, у Кременчуцькому районі відбувся антиконституційний переворот, і провели його пацюки в підвалі.

⚡ Як стало відомо згодом реєстратором, який всупереч чинному законодавству зареєстрував у державному реєстрі зміну голови Кременчуцької районної ради є Любов Шумей. Вона працює у Горішніх Плавнях, є людиною Жеваго. Злочин реєстратора є ще одним доказом того, що переворот у районній раді вчинено на замовлення олігарха Жеваго.

Нагадаємо, що перед цим та ж сама група депутатів вже намагалася недноразово провести незаконне зібрання яке називає «сесією». Зокрема минулого тижня така спроба провалилася у Полтаві в приміщенні ОДА.

Також незаконне зібрання було заплановано на вчора, 10 червня у приміщенні будинку центру культури та дозвілля в Кам’яних Потоках. Але там на заваді їм спецпризначенці про що розповіли навіть всеукраїнські телеканали:

Про невдалу спробу провести зібрання у Кам’яних Потоках розповів у своїй заяві і голова райради Антон Самаркін:

178