ВЛАДА / Вночі планувалось захоплення Полтавської ОДА (фото)

Як повідомляв AV раніше, вчора група депутатів Кременчуцької районної ради намагалася провести незаконну «сесію».  Місцем її проведення вони обрали приміщення, де знаходиться Полтавська ОДА та обласна рада.

Спершу т.з. «сесію» готувалися провести в Полтаві вдень, але спроба не вдалася. Жевагівські депутати провели нараду й прийняли рішення провести своє зібрання до кінця доби. А щоб потрапити всередину приміщення ОДА та обласної ради, готують силовий варіант.

На фото поширеному виданням Кременчук today видно як депутати Чинчики, Буленко, Чіпа та голова РДА Лєдніка в одному з полтавських ресторанів за чаркою, ймовірно, планують провести незаконну сесію вночі.

Для цього, за повідомленням того ж видання, в Полтаву виїхали кілька автобусів з працівниками охорони Полтавського та Єристівського ГЗК. Планували залучити й місцевий «спортивний клуб». Планувалося, що тітушки зметуть представників громадськості та депутатів, які прийшли охороняти обласну раду.

А призначили керувати захопленням. Депутатів Кременчуцької районної ради від Рідного міста Бєльський. Він має досвід роботи в силових структурах. Від “Довіри” діями штурмуючих керуватиме Буленко, він привіз працівників свого охоронного відомства “Сокіл Полтавщини”. Також за неперевіреною інформацією депутат від ОПЗЖ Дрофа приїхав до Полтави зі зброєю. Від Євросолідарності у штурмі мали брати участь Лазоренко та Тарануха (має досвід бойових дій). Від Батьківщини – Клименко, який теж обізнаний із бойовими тактиками. Тітушкам надали наказ готувати коктейлі Молотова та палити шини.

Завдяки поліції та широкому розголосу у ЗМІ штурму і захоплення Полтавської ОДА вдалося уникнути

Але завдяки розголосу у ЗМІ організатори захоплення відмовилися від свого задуму. Спрацювала й поліція: заступник керівника поліції Полтавщини Максим Ахрамєєв прибув на місце подій і заявив, що проведення незаконних сесій не допустять. Тож тітушкам дали команду відбій, поки що…

Нагадаємо що як повідомлялося раніше за повідомленням інтрернет видань Кременчука голова Кременчуцької районної ради Самаркін заважає Жеваго копати новий кар’єр біля Кременчука. Самаркін відмовився видавати необхідні для Жеваго документи. Тому Жеваго підкупив депутатів, які 26 травня спробували захопити владу в Кременчуцькому районі. Перша спроба виявилася невдалою, тож на 2 червня, на 10:00, депутати, які взяли у Жеваго гроші, знову зберуться у приміщенні райради на площі Незалежності, щоб прибрати перешкоди для будівництва Біланівського ГЗК і зняти непоступливого Самаркіна з посади голови районної ради.

236