СКАНДАЛ / Депутат Полтавської міської ради, священник ПЦУ назвав жінок «сучками»

Депутат Полтавської міської ради від “Європейської солідарності” та священник ПЦУ Олександр Дедюхін спровокував скандал через пост про аборти і відповідальність жінок за секс, у якому вжив зворот «Сучка не схоче – кобель не скоче», таким чином, вочевидь висловивши свою думку щодо всіх жінок.

Сам він пост відредагував й прибрав скандальне висловлювання. Він наполягає, що підтримку заборони абортів йому “приписали”.

Не перше скандальне висловлювання

На цьому депутат-священник не зупинився. Далі він написав, що усі люди мають певні комплекси, але бідою, мовляв, є те, що “комплекси мають людей”,

Так він відреагував на критику його попереднього допису. Тих, хто ходить з транспарантами на кшталт “Моє тіло – моє діло”, він назвав “недорозвинутими”.

Четирежди тю. Я, наприклад, сам себе абсолютно об’єктивно вважаю недорозвинутою особистістю, бо мені свою особистість необхідно розвивати, – виправдався Дедюхін.

Й запевнив, що нібито все це визнає і над цим працює. “А ви, якщо такі розвинуті та продвинуті, чого бентежитесь? Чому лічку і коменти бомбите своїми комплексами”, – додав він.

В “ЄС” відреагували на допис Дедюхіна

Співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко відреагувала на допис Дедюхіна. Вона підкреслила, що люди, які у всьому звинувачують жінок, є у різних політсилах.

“Якщо промовчати, вдати, що я не помітила сексистського випаду у нашому колі, тоді немає що робити в політиці”, – написала політикиня. Аборти – надто важка і болюча соціальна, психологічна, освітня, економічна проблема, аби дозволяти собі говорити про неї у такій тональності.

Й додала, що захист сімейних цінностей не має нічого спільного з приниженням жінки, забороною їй права вибору та нав’язуванням домоустрою.

Зазначимо, що у коментарях користувачі мережі закликають “Європейську Солідарність” офіційно заявити свою позицію щодо висловлювань Дедюхіна.

За матеріалами інтрнет видання 24 канал

466