СКАНДАЛ / З підкупом та сутичками, у райраді намагаються незаконно провести сесію (відео)

Сьогодні у Кременчуцькій районній раді депутати які захищають інтереси Жеваго намагаються в приміщенні методкабінету відділу освіти провести незаконне засідання. Наразі там відбуваються зіткнення за участю депутатів.

При цьому депутати-заколотники приховують документи, які зібралися приймати, від інших депутатів, не пускають у приміщення журналістів та депутатів обласної ради. Керує діями жевагівських депутатів Олег Шаповал (ОПЗЖ).

Час від часу проходять сутички, чути крики жінок.

Нагадаємо що як повідомлялося раніше за повідомленням інтрернет видань Кременчука голова Кременчуцької районної ради Самаркін заважає Жеваго копати новий кар’єр біля Кременчука. Самаркін відмовився видавати необхідні для Жеваго документи. Тому Жеваго підкупив депутатів, які 26 травня спробували захопити владу в Кременчуцькому районі. Перша спроба виявилася невдалою, тож на 2 червня, на 10:00, депутати, які взяли у Жеваго гроші, знову зберуться у приміщенні райради на площі Незалежності, щоб прибрати перешкоди для будівництва Біланівського ГЗК і зняти непоступливого Самаркіна з посади голови районної ради.

Адже головним джерелом прибутку Жеваго є безконтрольний видобуток залізної руди із кар’єрів, які знаходяться біля Кременчука. Щоб продовжувати збільшувати свої доходи, Жеваго планує копати новий кар’єр на території Біланівського родовища. Але розробка цього кар’єру призведе до отруєння грунтових вод, річки Псел та радіаційного зараження великих територій.

Також у соцмережі, інтернет-спільнота «АнтиГОК» опублікувала список депутатів Кременчуцької районної ради, які продалися Жеваго і сьогодні збираються, на незаконній сесії прийняти рішення, які допоможуть будувати Біланівський ГЗК. Список депутатів Кременчуцької райради, які продалися Жеваго, щоб будувати Біланівський ГЗК:

Першими прибули для проведення незаконної сесії райради такі продажні депутати:
1. Кульчинська Яна. Фракція “Довіра”. Заступник директора ТОВ “Арніка”. Тел. 097-784-14-30.
2. Климовських Олександр. Фракція “Довіра”. Виконавчий директор ТОВ НВП ЕНЕРГО-ПЛЮС. Тел. 067-532-02-16.
3. Скляревський Едуард. Фракція “Батьківщина”. Тел. 067-540-90-01.
4. Клименко Анатолій. “Батьківщина”, Тел. 050-605-80-91.
5. Шаповал Олег. ОПЗЖ. Тел. 067-871-52-07.
6. Буленко Віталій. “Довіра”. 050-308-83-83.

142