СКАНДАЛ / Кременчуцький патрульний кидався на водія

Подія трапилася вчора на вулиці Республіканській, коли автомобіль депутата обласної ради Олега Дядика зупинили патрульні нібито за те, що він не включив поворотник. Дядик попросив показати йому відео порушення, яке він нібито вчинив. А також показати посвідчення.

Інспекторка показала посвідчення, коли Дядик підійшов до її колеги, той спершу зробив зауваження, а потім вискочив з криками з машини, мовляв, депутат не виконує його наказів відійти з проїжджої частини. При цьому хапав його за руки і штовхав.

Депутат вважає, що патрульний поводився неадекватно, перевищуючи свої службові обов’язки, і має намір подати на нього скаргу.

Подробиці дивіться на відео:

Як стало відомо згодом командир батальйону патрульної поліції Кременчука Борзенко почав службове розслідування за фактом нападу свого підлеглого на водія.

– Даний співробітник спрямований на додаткове навчання в рамках підрозділу. Випадок не залишиться без уваги в рамках дисциплінарного статуту. Керівництво патрульної поліції в повній мірі зацікавлене у покращенні якості поліцейських послуг та вдосконалення всіх аспектів служби, – повідомив Борзенко журналістам.

237