БЛАГОУСТРІЙ / Місто готує пляжі до літнього відпочинку кременчуківців

За інформацією КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС», з настанням тепла працівники комунального підприємства прибирають території місць масового відпочинку кременчуківців. 

Проводиться поточний ремонт пляжного обладнання (лавок, роздягалень, тіньових навісів тощо), обладнується приміщення рятувального поста, який буде встановлено на місці відпочинку у парку Воїнів-Інтернаціоналістів.

До 25 травня будуть проведені роботи по дискуванню місць відпочинку біля води, в тому числі і Центрального міського пляжу, та просіювання піску піскопросіювальною машиною «Кавалуччо», видалення очерету та іншої рослинності за допомогою багатофункціональної самохідної установки «Truxor».

Про це повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

До початку купального сезону, який зазвичай стартує з 1 червня, рятувальниками буде проведено водолазне обстеження акваторій дна з вилученням сторонніх предметів з проміром глибин центрального міського пляжу, місць масового відпочинку на воді Автозаводського та Крюківського районів, а також дитячих оздоровчих таборів і баз відпочинку Кременчуцького району на річці Псел.

Готують працівники КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» й інформаційні таблички для встановлення в місцях масового відпочинку біля води, які будуть нагадувати відпочивальникам про небезпеку та заборону купання в визначених та не облаштованих місцях, а також про якість води в місцях для купання.

76