РЕЙТИНГ / За розвитком науки КрНУ є найкращим на Полтавщині

Оприлюднено щорічний рейтинг українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського посів у ньому 33-тє місце, випередивши усі виші Полтавської області.

У порівнянні з минулим роком КрНУ піднявся на 10 пунктів.

Згідно з результатами рейтингу 2021 року найвищий індекс  має Київський національний університет ім. Шевченка, який очолив рейтинг цього року. Друге місце рейтингу Scopus посів Харківський національний університет ім. Каразіна. Третє – Львівський національний університет ім. Франка.

Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їх фахівцями.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До бази даних також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань, передає ОсвітаUA.

З усім рейтингом вишів України за версією Scopus можна ознайомитися за лінком.

65