МОЛОДЬ / Студенти діляться своїми доробками і в мистецтві, і у науці

20-го квітня у Кременчуцькому Національному університеті ім. М. Остроградського мала відкритися виставка творчих робіт студентів, присвячена 100-річчю університету. Через карантин її відкриття скасували. Але роботи можна побачити у Мережі.

Секція дизайну за планом заходів до 100-річчя університету підготувала виставку, яка мала стати генеральною репетицією перед великим показом у міській художній галереї (запланований на вересень).

Виставка мала відкритися згідно плану урочистих заходів до 100-річчя КрНУ. Тут представлені роботи студентів секції дизайну з першого по четвертий курс, є й роботи випускників. Вони виконані в різних техніках, тут і малюнок, і живопис, акварелі, гуаш, аплікації, графіка, чорно-біле фото, проекти, які розробляли студенти, упаковка, макетування – це практично весь спектр технік, яким вони навчаються. Виставка в університеті мала підготовчий характер – це, так би мовити, невелика виставка перед великою, яка відбудеться у вересні у міській художній галереї. Деякі з цих робіт будуть експонуватися і там, – розповів куратор виставки, старший викладач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва, Віктор Осадчий.

Він зауважив, що мають виставити у великій залі до 200 робіт, а у другій залі розмістити арт-об’єкти, які відображатимуть світогляд студентів, їхнє бачення держави, мистецтва та сьогодення, і звичайно ж, їхнє бачення університету та його історії.

Виставка у галереї матиме назву «Контрасти» і туди ми відбиратимуться роботи найталановитіших та найкреативніших студентів.

Окрім того, студенти університету мають неабиякі успіхи і в науковій галузі. Нещодавно вони продемонстрували свої розробки. Це і квадрокоптер, яким можна керувати за допомогою смартфону, і формування концепції бренду міста.

20