SIDOARJO / Людей похилого віку не лише вакцинують, а й вручають за це дарунки

У місті-побратимі Кременчука, індонезійському СІДОАРДЖО, десятки людей похилого віку взяли участь у спільній вакцинації з BUMN, яка відбувається у центральному місті регіону – Гранд-Сіті-Сурабая.

Близько 60 літніх жителів Сідоарджо взяли участь у вакцинації проти Covid-19. Ця вакцинація була проведена у Спільному центрі вакцинації BUMN (SVB) у місті Гранд-Сіті-Сурабая.

Ця акція відбулась завдяки співпраці між Фондом “Здорової Індонезія” (BERSIH) та Філії Сідоарджо Асоціації випускників Universitas Airlangga (IKA Unair).

Голова IKA Unair Sidoarjo, д-р Вінаріо Періо, повідомив, що люди похилого віку, які брали участь у вакцинації BUMN, прибули з Сідоарджо та приміських селищ. Спочатку всі вони зібрались у міському торговому центрі Lippo Sidoarjo.

Звідти вони вирушили двома автобусами до університету Airlangga, – сказав Вінаріо.

Крім того, чоловік, який назвався доктором Він, розповів, що під час поїздки, поки він не повернеться додому, він у змозі сам доглядати за собою і дотримуватись протоколів охорони здоров’я.

Я раджу усім дотримуватися медичного протоколу під час поїздки та в місці щеплення, – зауважив він.

Під час поїздки в обидва кінці групу супроводжували кілька помічників з IKA Unair Sidoarjo та Yayasan Indonesia Sehat. Вони спостерігали за процесом реєстрації, введенням вакцини та поверненням до місця мешкання.

Крім того, учасники вакцинації отримали подарунки. Жодному з них не було відмовлено у вакцинації.

Голова Фонду «Здорова Індонезія» Тегух Прихандоко наголосив, що ця акція була частиною руху піклування про людей похилого віку по всій Східній Яві, які хочуть отримати щеплення.

Це форма нашого занепокоєння щодо людей похилого віку. Тому що їм потрібен супутник, і ми допомагаємо їм у поїздці, – додав пан Тегух.

Крім того, він подякував Cak Rio та іншим комітетам Спільного центру вакцинації BUMN, які допомогли цій групі літніх людей убезпечити себе від хвороби.

Слід зазначити, що за даними Фонду “Здорова Індонезія” (BERSIH), учасниками акції були 60 людей похилого віку. Близько 40 людей похилого віку з самого Сідоархо, 5 літніх людей з балійської громади, 9 людей з Бату Маланг та інші особи, передає Вeritajatim.

81