КОНКУРС / Кременчуківка виборола перше місце в міжнародному конкурсі

Студентка кременчуцького Вищого професійного училища №7 Катерина РЕУЛЕЦЬ на Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика стала кращою в категорії «Учні закладів професійної освіти».

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – це змагання, яке має на меті утвердження державного статусу української мови, поширення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

У 2021 році він став рекордним за кількістю учасників та уперше відбувся дистанційно на освітній платформі HUMAN. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Полтавської облдержадміністрації. 

Від професійної (професійно-технічної) освіти Полтавщини на конкурс зареєструвалися 476 здобувачів освіти. У першому етапі взяли участь 383 учні, до четвертого етапу дійшли 168 конкурсантів.  

У десятку кращих знавців рідної мови у категорії «Учні закладів професійної освіти» увійшли такі здобувачі освіти від нашої області:

І місце – Катерина Реулець, Вище професійне училище №7 м. Кременчука;
ІV місце – Яна Сіренко, Полтавський професійний ліцей;
VІ місце – Микита Камінський, Вище професійне училище №7 м. Кременчука;
VІІ місце – Станіслав Солонарь, Професійно-технічне училище №4 м. Полтави;
VІІІ місце – Владислава Ткач, Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука;
VІІІ місце – Катерина Скорик, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Професійний аграрний ліцей» м. Кобеляки.

18