ПАНДЕМІЯ / Полтавська область таки потрапила до “червоної зони”

На Полтавщині запроваджують «червону» карантинну зону з 15 квітня.

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Нємчінов 13 квітня. Рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Зміст.

Раніше директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак говорив на апаратній нараді 12 квітня, що в області захворюваність іде до піку:

Ми йдемо до піку, якщо дивитися за кількістю активних хворих, тобто ми йдемо до того піку і надзвичайно серйозно. Але якщо тоді у нас кількість госпіталізованих була інша, то зараз ми бачимо іншу картину. Ми бачимо, що кількість летальних випадків теж збільшується.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, у “червоній” зоні діють жорсткі обмеження: заборонено працювати закладам харчування, розважальним закладам, ТРЦ, кінотеатрам, театрам, закладам освіти (крім дитячих садочків і перших класів у школах), спортзалам, ринкам.

моз

Продовжують працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини.

Найближчим часом проведемо регіональну Комісію ТЕБ та НС і додатково повідомимо про обмеження, які будуть запроваджені, – повідомив керівник Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Попередньо відомо, що засідання комісії призначене сьогодні на 16.00.

377