ВИСТАВКА / На Правобережжі відкрилась персональна виставка

Сьогодні, 9-го квітня, у  Картинній галереї Наталії Юзефович відкривається персональна виставка живопису «Надихаючись життям», кременчуцької художниці Надії НІКІТІНОЇ (Шаціло).

Це вже друга персональна виставка пані Надії, що проходить у Картинній галереї Наталії Юзефович, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Ця виставка – чергова моя розповідь про те чим живу, чим надихаюсь, що не залишає мене байдужою, що відчуваю та вмію, – розповіла сама художниця.

В експозиції представлена 41 робота. Частина творів виставляється вперше, деякі вже експонувались на міжнародних виставках, обласних та міських. Експозиція дуже різноманітна як по тематиці, сюжетах, так і по техніці виконання.

Відвідувачі побачать на полотнах дивовижну українську природу і міські пейзажі, мальовничі квіткові та сповнені змісту натюрморти, портрети дорогих для художниці людей та просто знайомих.

Виставка триватиме до 16 травня, відвідати її можна щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 17.00. Вхід вільний за умови наявності захисної маски.

20