ДОБУВАННЯ / Видобуток зменшується на тлі обіцянок дітям коштів за надра

Кременчуцькі кар’єри в першому кварталі 2021 року суттєво знизили виробництво.

Про це стало відомо з інформації підприємств за підсумками роботи у січні-березні.

Так, АТ «Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» виробило 108,7 тис. тонн продукції (гранвідсів, щебінь та бут), що на 44,5% менше, ніж у першому кварталі 2020 року.

ВП «Крюківський кар’єр» «ЦУП» АТ«Укрзалізниця» видобув 56 тис. к.м. гранвідсіву та щебеню, зменшивши обсяги на 30,3%.

ТОВ «Мало-Кохнівський кар’єр» видобув 195,5 тис. тонн гранвідсіву, щебеню та буту, що на 38% менше минулорічних обсягів за 1 квартал, передає КременчукОперативний.

Варто додати, що Володимир Зеленський обіцяє запровадити економічний паспорт українця, який допоможе дітям отримувати кошти від користування та видобутку надр України.

Хочу повідомити, що незабаром ми запропонуємо механізм для втілення в життя однієї з моїх передвиборчих обіцянок, а саме – про економічний паспорт українця. За ним усі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років, зможуть отримувати кошти від користування та видобутку надр України, що будуть накопичуватися на їхньому персональному депозитному рахунку в банку, – сказав Зеленський у зверненні до українців.

За його словами, після досягнення повноліття громадяни зможуть витратити кошти для здобуття вищої освіти в Україні, передає РадіоСвобода.

78