БОРОТЬБА / Чемпіон України з Кременчука презентуватиме країну в Європі

Кременчуківець Максим ЛЮ презентує Україну на чемпіонаті Європи.

З 29 до 31 березня у Сумах проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед борців до 23 років, який є відбірковим на чемпіонат Європи.

Участь у змаганнях взяв кременчуцький спортсмен Максим Лю, який тренується під керівництвом тренера Анатолія Коханевича. Наш спортсмен змагався у ваговій категорії 63 кг.

У перших боях Максим без проблем розібрався з харків’янами Артемом Рябовим та Микитою Ухатюком. У півфіналі Максим зустрівся з борцем із Черкас Нікітою Боровиком. Кременчужанин «всуху» здолав суперника. 

Красивий фінал подарували вболівальникам Максим Лю та борець з Київщини, що представляє Запоріжжя Мирослав Солов’ян. Здавалося, Солов’яна, який з перших секунд взяв шалений темп і пішов у наступ, ніщо не зупинить. На початку Лю справді програвав. Однак в другому періоді, підопічний Анатолія Коханевича, який поступався, блискавично на контратаці провів кидок через груди і поклав суперника і товариша на туше.

Максим Лю став чемпіоном України у ваговій категорії 63 кг та представлятиме Україну на чемпіонаті Європи.

Переможцями турніру та володарями путівок на чемпіонат Європи стали також: Микола Гавричкін (55 кг); Ігор Курочкін (60 кг); Максим Лю (63 кг); Олексій Масик (67 кг); Андрій Кулик (72 кг); Ігор Бичков (77 кг); Дмитро Гордубей (82 кг); Дмитро Кіяшок (87 кг); Валентин Шкляренко (97 кг); Михайло Вишнивецький (130 кг), передає КременчукОперативний.

331