SIDOARJO / Міський готель пропонує містянам басейн та коктейль-паті

У місті-побратимі Кременчука, індонезійському СІДОАРДЖО, містянам не потрібно у відпустці їхати дуже далеко, аби позбутися втоми та відволіктись від буденної метушні. Для цього варто лише зануритися в спокійну та приємну атмосферою канікул у готелі ASTON Sidoarjo City .

Цей 3-зірковий готель пропонує різноманітні умови перебування та відпочинку. Навіть маючи класифікацію міського готелю, він має розважальні заклади, які допоможуть за мить «втекти» від втоми.

Hotel-Aston-Sidoarjo-2.jpg

У готелі на 122 номери є басейн, який може бути варіантом відпочинку на вихідних. До того ж, лише тут можна насолодитися свіжістю тропічного тематичного коктейлю біля цього басейну в Aston Sidoarjo.

Тут пропонуються фірмові коктейлі Aloha Sunset, Hula-Hula Gum та Blue Sea. 

Для Aloha Sunset яскравого кольору використовують суміші ананаса, мандарину та лайма, з додаванням мигдального сиропу та соди. 

Hula-Hula виготовляється із суміші динного та огіркового соку, до якого потім додають газований сиропом або ароматизатор.

Hotel-Aston-Sidoarjo-3.jpg

Великою популярністю користується коктейль Blue Sea. Яскраво-зелений та синій кольори, отримані із сиропу “Кюрасао”, поєднуються зі свіжістю ананаса й лайма та содовою сумішшю.

Мені дуже подобається цей (Blue Sea), зелений і синій кольори також унікальні, тому це робить його освіжаючим, а також смачним і придатним для насолоди в нашому басейні, – каже Рарас, один з гостей готелю.

Аби мати змогу насолодитися свіжістю коктейлів готелю Aston Sidoarjo, досить витратити 38.000 індонезійських рупій (приблизно 73 гривні) за порцію, передає ТimesІndonesia.

76