ПАМ’ЯТЬ / Цього дня 2016-го року на фронті загинув розвідник з Кременчука

Сьогодні, 25 березня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України. Серед вшанованих і боєць з Кременчука, загиблий на фронті російсько-української війни у 2016-му році.

Цього дня у 2016 році внаслідок російської збройної агресії загинув кременчужанин Олег Довбня. Він народився 23 червня 1993 року у Кременчуці.

Про це повідомляє сайт “Книга пам’яті полеглих за Україну“.

Олег Олександрович Довбня мав звання солдата, служив на посаді старшого розвідника-оператора у 81-й окремій аеромобільній бригаді (90-й окремий аеромобільний батальйон).

Загинув 25 березня 2016 року під час інтенсивного обстрілу в промзоні Авдіївки.

Залишився батько. Похований у Кременчуці на Свіштовському кладовищі.

Указом Президента України № 506/2016 від 16 листопада 2016 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Іменем Олега Довбні названо одну з вулиць Кременчука в новому мікрорайоні «Озерний». На честь героя російсько-української війни на будівлі ліцею №25, де він навчався, встановлено меморіальну дошку.

81