МІСТ / Розпочався процес набору кременчуківців на будівництво мосту

У Кременчуці представники міськрайонного Центру зайнятості на чолі з його директором Віктором КАЛАШНИКОМ провели робочу зустріч з менджерами турецької компанії Doğuş Inşaat Ve Ticaret Anonim Şirketi, яка будуватиме новий міст через Дніпро на території міста.

Пан Калашник наголосив, що питання будівництва нового мосту вже довгий час гостро стоїть у Кременчуці і потребує термінового вирішення. Адже він вже не відповідає фізичним навантаженням і перебуває в аварійному стані, що є небезпечним для громадян.

У відповідь на це відповідальний з набору персоналу турецької компанії Онур Елджу зазначив, що міст після будівництва матиме гарантію 100 років. До того ж він буде побудований із найякіснішого матеріалу.

Я вже проїхав по підприємствах Кременчука і оцінив, які є матеріали, щоб взяти їх для будівництва, – зазначив пан Елджу.

У відповідь директор Кременчуцького центру зайнятості розповів представникам турецької компанії про специфіку роботи його закладу, професійне спрямування безробітних, які перебувають на обліку, підприємства, які працюють у місті.

Він також поставив уточнюючі питання щодо підбору персоналу, уточнив робочі моменти, такі як: заробітна плата, проживання, рівень англійської та кому віддається перевага, аби мати змогу якнайшвидше укомплектувати вакансії.

Пан Онур у свою чергу повідомив, що до роботи планується залучити 1000 працівників, серед яких 150 фахівців буде з Туреччини. Він також підкреслив, що під час розгляду кандидатів, у першу чергу звертається увага на те, як спеціаліст говорить і формує свої думки, а не на резюме, яке завжди написано гарно, повідомляє Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості.

На зустрічі був також присутній головний інженер-конструктор будівництва Керем Озгіл.

Після ґрунтовного спілкування директор Центру зайнятості подякував присутнім за зустріч, зазначивши, що вони завжди можуть розраховувати на його допомогу.

Будемо робити все, щоб допомогти в укомплектуванні персоналу для будівництва проєкта Крюківського мосту, який є важливим не лише для Кременчука, а й для всієї України, – підкреслив пан Калашник.

87