ФУТБОЛ / “Кремінь” на “тлі втоми” готується до нового сезону і грає до останнього

Вчора, 23 лютого, футбольний клуб «Кремінь» зіграв контрольний матч проти «Олександрії». Наші футболісти програли, але змогли забити гол престижу.

«Олександрія» – «Кремінь» – 3:1

«Кремінь» 1 тайм: Данкович, Бєлоусов, Антоніо, Головко, Мілєсін, Демченко, ГНП, ГНП, Мурашов, ГНП, ГНП.

«Кремінь» 2 тайм: Олійник, Бичков, Головко, ГНП, Мілєсін, Геловані, ГНП, ГНП, ГНП, Луїз Фернандо, ГНП.

* ГНП – гравець на перегляді

Автором першого голу в 2021 році став новачок Павло Мілєсін. На 81 хвилині Павло Мілєсін після прострілу Бичкова з флангу зіграв на підборі, обіграв суперника й прострелив у ближній кут.

Павло розповів, що у команду його запросив тренерський штаб «Кременя», на жаль, через інтенсивні навантаження не встиг ознайомитися з Кременчуком.

У команду запросив мене тренерський штаб, у відпустці вів бесіду з Романом Локтіоновим і прийняв рішення приїхати у «Кремінь». Пильно не слідкував за «Кременем», намагався дивитися всі команди потрохи. Кременчук ще особливо не оглянув, тому що підготовка до сезону і по два тренування, немає часу просто, потрібно приділяти багато часу відновленню.

– Як йде підготовка до весняної частини чемпіонату?

Підготовка до сезону дуже інтенсивна, хороші навантаження, щоб закласти фундамент до кінця цього сезону.

– Що скажеш про матч з «Олександрією»?

Грали на тлі втоми, оскільки працюємо у дворазовому режимі. Початок матчу був відмінним, але потім допускали багато помилок, напевно пов’язано із загальною втомою. Тому максимум команда не змогла показати. Наприкінці матчу був простріл Бичкова з флангу, і я зіграв на підборі. Зміг обіграти захисника і забити в ближній кут. Гол забив, бо розумію, що потрібно грати до останньої секунди, не зупинився й біг до кінця.

25 лютого на стадіоні «Кремінь-Арена» кременчуківці приймуть дніпровську «Перемогу». Початок матчу о 13.00. А наступного дня, о 13.00, зіграють з «Дніпром» Черкаси.

22