СУД / Суд став на бік підприємства, через яке замерзало місто

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу ТОВ “Світловодськпобут” на постанову Центрального апеляційного господарського суду та на рішення господарського суду Кіровоградської області і прийняв рішення на користь скаржника.

Позов подавав перший заступник керівника Знам`янської місцевої прокуратури в інтересах держави, вимагаючи повернути “Світловодськпобут” у власність міської громади.

Верховний Суд ухвалив рішення на користь СП ТОВ “Світловодськпобут”:

Касаційну скаргу спільного підприємства-товариства з обмеженою відповідальністю “Світловодськпобут” задовольнити. Рішення господарського суду Кіровоградської області від 20.11.2019 та постанову Центрального апеляційного господарського суду від 12.10.2020 у справі №912/2509/19 скасувати. Справу №912/2509/19 направити на новий розгляд до господарського суду Кіровоградської області. Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Тож станом на сьогодні “Світловодськпобут” залишається приватною власністю. Але справу буде розглянуто у суді наново, передає КременчукОперативний.

Нагадаємо, що бездіяльність “Світловодськпобута” значною мірою сприяла минулорічному “холодомору” у місті.

84