СУД / На кілька років засуджено чоловіка, що побив битою мешканця міста

Cуддя Крюківського районного суду Кременчука Олександр МАХАНЬКОВ розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за обвинуваченням 36-річного уродженця Чутівського району у вчиненні злочину, передбаченого ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження).

Як сказано у вироку суду, 18 серпня 2020 року, близько 00.00,  обвинувачений перебував поблизу одного з магазинів по вулиці Шкільній з іншим чоловіком. Саме з ним на ґрунті неприязних відносин стався конфлікт, в результаті якого обвинувачений наніс супернику в голову кілька ударів предметом, ззовні схожим на биту.

Внаслідок цих дій потерпілий отримав безліч травм та переломів і експерт кваліфікував їх як тяжкі тілесні ушкодження.

У судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав повністю. він заявив, що побив потерпілого палицею і в подальшому намагався надати йому допомогу, але потерпілий її не схотів отримувати.

У справі потерпілий заявив цивільний позов про відшкодування завданної кримінальним правопорушенням матеріальної шкоди – ₴ 35.885 та моральної шкоди – ₴ 100 тис. У суді він обґрунтував це, зокрема, погіршенням стану здоров’я.

Заслухавши справу, суддя визнав обвинуваченого винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Цивільний позов потерпілого суддя задовільнив і стягнув із засудженного ₴ 35.885 грн матеріальної шкоди, ₴ 100 тис моральної шкоди та ₴ 10 тис за оплату послуг адвоката.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, передає КременчукОперативний.

79