ПРЕМІЯ / Кременчуківка отримає обласну Премію ім. В. Вернадського

15-го лютого журі визначило лауреатів Полтавської обласної премії імені Володимира Вернадського, яку засновано з метою розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців. В одній з номінацій премію отримає кременчуківка.

Усього лауреатів обрали у трьох номінаціях.

Так, у номінації “Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах першого, другого рівня акредитації” перемогла завідувачка кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та гуманітарних дисциплін Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка Тетяна Яценко.

Окрім того, премію отримають професор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Юрій Винников та директор Хорольського ботанічного саду Володимир Красовський.

Лауреати Премії отримають грошові винагороди та дипломи. Номінанти будуть нагороджені також подяками Полтавської обласної ради.

Церемонію нагородження планують провести до 12 березня в Полтавській обласній раді до 158-річчя від дня народження академіка, українського науковця та філософа Володимира Вернадського.

69