ЗАТРИМАННЯ / Рецидивіста, який втік з в’язниці, затримано на крадіжці

Під час спроби скоїти черговий злочин в одному з сіл під Полтавою був затриманий злочинець, який втік з виправної колонії і був оголошений у розшук.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

49-річний рецидивіст втік з Новобузького виправного центру в Миколаївській області 11-го січня. Чоловік відбував покарання за крадіжку з проникненням. До кінця ув’язнення йому залишилося майже пів року.

З 1988 року у чоловіка вже було 10 судимостей. В сумі він отримав тюремних термінів на 33,5 року.

Уродженець Полтавської області був засуджений за кілька крадіжок, розкрадання державного майна, хуліганство, порушення адміністративного нагляду, тяжке тілесне ушкодження, побої і тортури, крадіжку, розбій. Більшість злочинів він здійснював в Полтавській області.

Останню судимість рецидивіст отримав за втечу з Олександрійського виправного центру.

Співробітники карного розшуку припускали, що втікач повернеться в рідні краї. В ході перевірки оперативної інформації його затримали “на гарячому” в одному з сіл Новосанжарської територіальної громади.

Оперативники вирахували його місцезнаходження і вже зібралися затримувати. Але втікач сам прискорив своє затримання тим, що спробував викрасти автомобіль з гаража місцевого жителя. Його спроба виявилася безуспішною, після чого він був затриманий. У втікача закінчувався термін в колонії, йому залишалося зовсім небагато відсидіти. Тепер отримає новий термін за втечу, – розповів нам речник поліції Полтавській області Юрій Сулаєв.

132