SIDOARJO / Поліцейські опікуються карантинними обмеженнями

У місті-побратимі Кременчука, індонезійському СІДОАРДЖО, поліція вивісила банери із закликом до дотримання протоколів охорони здоров’я в ряді пунктів та на міських дорогах, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Начальник поліції Сідоарджо, старший комісар поліції Сумарджі, заявив, що встановлення банера із закликом до містян є спробою домогтися усвідомлення ними дотримання карантинних обмежень.

Зміст банера включає слова “Вдягай Маски! Тримай руки в чистоті!”

Комісар повідомив, що попереджувальні банери були встановлені на центральній площі, в спортивному залі Delta Sidoarjo, Сан-Сіті та інших стратегічних місцях, де громадськість може легко побачити їх та прочитати.

Завжди індивідуально використовуйте маску на вулиці, щоб запобігти поширенню коронавірусу заради загального здоров’я, – сказав він.

Крім того, було повідомлено, що 256 лікарняних палат для хворих на COVID-19 у Сідоарджо вже заповнені.

Виконуючий обов’язки регента міста Худійоно додав, що наразі в них є п’ять підрайонів, які знаходяться в помаранчевій санітарній зоні.

За словами в.о. регента, операцію з обґрунтування протоколу охорони здоров’я від COVID-19 потрібно проводити спільно з правоохоронцями. Тож, провінційний уряд Східної Яви та міста разом проводять поліцейські операції на регіональних кордонах.

Це необхідно для того, щоб не було небезпечних зв’язків між районами чи містами, які вводять карантинні обмеження, – сказав пан Худійоно.

За його словами, медичні протоколи із запобігання поширенню COVID-19 дотримується близько 52 відсотків населення, а решта 48 відсотків громади все ще не реагує на поставлені вимоги, передає АntaraJatim.

Зусилля щодо дисциплінування громадськості для виконання протоколу охорони здоров’я COVID-19 проводяться. Одним з них є безперервна робота правосуддя, – сказав в.о. регента.

7