КРИГА / У Кременчуці провалюються під кригу, в Полтаві попереджають

Учора ввечері на річці Сухий Кагамлик у Кременчуці під лід провалився чоловік. Про це службу 101 повідомили місцеві жителі, які побачили характерні сліди на кризі.

На місце події прибули рятувальники, які дійшли висновку, що чоловік самостійно вибрався на берег. Це підтверджується й відео з камери спостереження.

Сьогодні управління ДСНС розповсюдило наступну інформацію:

16.01.2021р. о 20:10 надійшло повідомлення ППРО про те, що на р. Сухий Кагамлик (м. Кременчук, р-н вул. Плеханова, 3) необхідно надати допомогу людині. На місце події було направлено підрозділ 14-ДПРЧ, водолази РВ АРЧ АРЗ і бригаду екстреної медичної допомоги, патрульну поліцію, КП Кременчук «Аква-Сервіс». З місця провалу на льоду були вилучені сумка й пакет. Речі передані до поліції. Зараз перевіряється інформація.

А в обласному центрі містянам нагадали про небезпеку провалитися під лід.

Внаслідок коливання температур, яке характерне для нинішньої зими, існує небезпека провалитися під лід. З метою недопущення виникнення нещасних випадків на водоймах Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради звертається до мешканців із застереженням – не забувати про власну безпеку під час перебування на водних об’єктах у зимовий період. Перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках – ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг – людині вже необхідно надати допомогу, – йдеться у зверненні Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради.

199