ВБИВСТВА / Що приголомшило Кременчук в році, що йде

Наприкінці року прийнято підбивати підсумки. 2020 рік багато хто вважає одним з найважчих та найскладніших у ХХІ столітті. Наклав свій відбиток 2020-й і на життя у Кременчуці.

Про найгучніші вбивства в Кременчуці та його околицях, що сталися впродовж року, що вже йде, нагадав КременчукОперативний.

4 червня у магазині «Фея» по вул. Приходька у Кременчуці колишній чоловік спалив живцем продавчиню – свою колишню дружину.

Чоловік спалив колишню дружину в магазині

У суді було доведено, що обвинувачений Андрій Чекал цілеспрямовано йшов на умисне вбивство. Причина такого кроку – він хотів за зраду покарати жінку і, аби не розлучатися з нею, планував також покінчити життя самогубством. Для цього він придбав паливно-мастильні матеріали і приладдя, спланував хід своєї операції.

Цей злочин став одним з найбільш гучних та резонансних у Кременчуці.  Суд присудив вбивці довічне ув’язнення.

Вбивця Андрій Чекал у залі суду

18 лютого на зупинці «Водоканал» молодик майже впритул  вистрілив з травматичної зброї у 33-річного чоловіка. Той помер у лікарні, стрілка затримала поліція.

11 квітня, вночі, на Молодіжному біля наливайки вбили молодого чоловіка – мешканця Кременчуцького району. Вже через кілька днів поліція затримала двох підозрюваних. Одного з них, 21-річного кременчужанина, звинуватили у вбивстві, іншого – у співучасті.

Чоловіка вбили біля наливайки на Молодіжному

Ще одне резонансне вбивство сталося 20 червня. Невідомий у захисній масці зайшов до відділення “Швидкогроші” на Київській, 6 та наніс кілька ударів молотком по голові 35-річній жінці, яка працювала там касиром. Після чого забрав гроші (24 тисячі грн.) із сейфа та втік з місця злочину. Тяжко травмовану жінку доставили до місцевої лікарні, але врятувати їй життя не вдалося.

Мотив вбивця пояснив тим, що має багато боргів.

Нападник наніс жінці кілька ударів по голові

17 липня у Крюкові в одному з приватних будинків по вул. Олександра Олеся відпочивали за чаркою дві жінки. Між ними виник конфлікт, в ході якого одна з жінок схопила ніж та нанесла кілька ударів іншій. Вбивцю затримали патрульні на вулиці. З’ясувалося, що жінка вже відсиділа за наркозлочин і була на умовно-достроковому звільненні. Суд дав їй 7 років ув’язнення.

Суд дав рецидивістці 7 років за вбивство подруги

Загалом у Кременчуці 2020-го року сталося 10 вбивств.

47