МАШИНОБУДУВАННЯ / НА КВБЗ 2021 рік буде роком “економії на всьому”

Голова наглядової ради КВБЗ Володимир ПРИХОДЬКО в інтерв’ю пресслужбі підприємства зазначив, що в 2021 році підприємству доведеться нелегко.

Він заявив, що не може пообіцяти райдужних перспектив, бо якщо в програмі пасажирського вагонобудування орієнтування мова йде про проєкт фінплану УЗ і закупівлю за бюджетні кошти, то вантажне вагонобудування залежить від випадкових невеликих замовлень на десятки одиниць, а не сотні або тисячі.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця озвучила плани купити наступного року 100 пасажирських вагонів. Але для реалізації цього плану треба пройти багато кроків, і чи буде він реалізований, сказати важко, передає КременчукОперативний.

2021 рік буде роком економії на всьому, – наголосив пан Приходько. – Насамперед, слід скоротити непродуктивні витрати. Гроші треба витрачати на те, що завтра дасть віддачу, не можна сьогодні витрачати кошти на те, що буде реалізовано через п’ять років. Це марнотратство. Конкуренція жорстока, йде буквально «висмикування килима з-під ніг»: переманювання фахівців, перекуповування постачальників, комерційної інформації.

Нагадаємо, цього року на заводі звільнили шістьох керівників за звинуваченням у розкраданні.

84