ТРАНСПОРТ / Завершено будівництво розв’язки на трасі Кременчук-Полтава

На дворівневій транспортній розв’язці в селі Бутенки Кобеляцького району на автодорозі М22 Полтава-Кременчук-Олександрія відкрито рух транспорту.

Будівництво споруди розпочато восени 2017 року. У зв’язку з обмеженим фінансуванням роботи не вдавалося завершити до 2020 року.

Про це повідомили у пресслужбі Служби автомобільних доріг у Полтавській області

На перетині автошляхів М-22 Полтава-Кременчук-Олександрія та Н-31 Дніпро-Решетилівка фінішувало будівництво дворівневої транспортної розв’язки. Споруда побудована за типом «повний кленовий лист». Наразі транспорт рухається всіма вісьмома з’їздами. До цього тривалий час автівки їхали технологічним об’їздом.

У зв’язку з обмеженим фінансуванням в попередні роки не вдавалося завершити роботи на розв’язці. Готові були лише окремі елементи споруди. Це доставляло певні незручності учасникам дорожнього руху. У 2020 році завдяки стабільному фінансуванню роботи на об’єкті вдалося завершити. Сьогодні транспорт вже повноцінно рухається розв’язкою, – пояснив начальник Служби автомобільних доріг у Полтавській області Іван Краповницький.

Зведення об’єкту розпочали восени 2017 року. Протягом періоду 2017-2020 було побудовано фундамент із 420 залізобетонних паль довжиною 11 метрів, зведено шляхопровід та влаштовано з’їзди і підходи.

Для будівництва розв’язки було використано 100 тисяч армувальних блоків, 120 тис тонн щебеню та 1 млн 200 тис м³ ґрунта. На всіх з’їздах влаштовано дорожній одяг, нанесено розмітку та встановлено нові дорожні знаки. В початоковий період експлуатації споруди водіям під час руху необхідно бути уважним та слідкувати за вказівниками, – розповів керівник проєкту Олександр Валуйкін.

Роботи виконуються в рамках реалізації державного інвестиційного проєкту. На об’єкті працювали фахівці компанії ТОВ «ШБ «Альтком». Після проведення тендеру вони здобули право будувати споруду, передає НовиниПолтавщини.

6