ТРАНСПОРТ / КТУ придбає ще 20 тролейбусів і прокладе нову мережу

Вчора на сесії міської ради затверджено Програму розвитку та забезпечення діяльності комунального підприємства «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л. Левітана» на 2020-2022 роки.

У рамках програми планується придбання ще 20  тролейбусів з низькою підлогою з автономним рухом, будівництво тролейбусних ліній по вул. Республіканській, вул. Макаренка та вул. Івана Приходька, будівництво контактної мережі для організації тролейбусного руху по вул. Київській до торгівельного центру «FOZZY», а також по вул. Троїцькій до заводу «Ампер».

Також планується дообладнати рухомий склад тролейбусів автономним рухом до 10 км, провести заміну зношених спецмашин для ремонту контактної мережі, придбати пересувні підйомники для автобусів, замінювати автогуму для автобусів, проводити заміну зношеного контактного дроту та зношених залізобетонних опор та інше.

Вартість проїзду в комунальному транспорті Кременчука залишається найнижчою в Україні – 2 грн. Усі пільговики користуються правом безкоштовного проїзду.

182