ОБЛАДНАННЯ / Навчальні заклади оновлюють їдальні та отримують комп’ютери

На Полтавщині закупили обладнання для їдалень шкіл, серед них і школи кременчуцького регіону. Крім того, кременчуцьке професійне училище отримало комп’ютерну техніку.

У школи Полтавщини закупили нове обладнання для харчоблоків. Новеньке устаткування отримала 51 школа, ще 12 чекають на закупівлю.

Серед обладнання: нові посудомийні машини, морозильні камери, електричні плити, пароконвектомати, холодильники, електричні м’ясорубки й низка іншого устаткування. Харчування для наших школярів має бути на найвищому рівні, адже якісна їжа сьогодні – це міцне здоров’я дітей завтра. Саме для цього впроваджується реформа шкільного харчування. У неї два основних напрямки: ресурсне забезпечення шкіл та безпечні харчові продукти, – прокоментував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Закупівля відбувалася за кошти освітньої субвенції на придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти. Устаткування вже надходить до закладів освіти, передає КолоNews.

Серед шкіл, які вже отримали нове харчове обладнання:

  • Піщанська гімназія Піщанської сільської ради
  • Козельщинський ліцей Козельщинської селищної ради
  • Семенівський навчально-виховний комплекс №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради
  • Семенівський навчально-виховний комплекс № 2 Семенівської селищної ради
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради
  • Білецьківський навчально-виховний комплекс Кременчуцької районної ради
  • Кам’янопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.М.С.Новохатька Кременчуцької районної ради
  • Садківський ліцей Кременчуцької районної ради

Окрім того, в межах програми Європейського Союзу EU4Skills допомогу отримали ліцей у Решетилівці та училища Миргорода і Кременчука.

Про це  повідомила пресслужба уряду. Технічна допомога закладам спрямована на підвищення кваліфікації педагогів та організацію дистанційного навчання

У Кременчуці ноутбуки, принтери, проєктори, сервери отримало Вище професійне училище №7, передає Зміст.

EU4Skills – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку реформи професійно-технічної освіти України. Полтавщина увійшла до переліку областей, де впроваджують цю програму.

68