МЕДИЦИНА / У наступному році розпочнеться ремонт онкодиспансеру

У 2021 році планується розпочати капітальний ремонт Кременчуцького обласного онкодиспансеру з облаштуванням сучасного лабораторного центру.

Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Загальна вартість проєкту будівництва нового онкодиспансеру в Полтаві та капітальний ремонт Кременчуцького онкодиспансеру становить близько ₴ 200 мільйонів.

На виконання цього проєкту залучатимуться кошти державного та обласного бюджетів, а також інших джерел фінансування. Наразі проведені тендерні процедури.

Мер міста Віталій Малецький підкреслив, що поява у Кременчуці сучасного діагностичного центру при онкодиспансері стане великим проривом у сфері діагностики захворювань та технічному оснащенні цього процесу.

Проєкт будівництва нового онкодиспансеру в Полтаві та капітальний ремонт Кременчуцького онкодиспансеру став переможцем проєктів Державного фонду регіонального будівництва. На його реалізацію з державного бюджету вже виділено ₴ 50 млн.

Планується, що ще ₴ 20 млн на ці цілі  обласні депутати спрямують з обласного бюджету. За умови виконання показників обласного бюджету та підтримки депутатів ці масштабні роботи в обласному центрі та місті Кременчуці можна буде розпочати у 2021 році, передає КременчукТoday.

208