ВІЗИТИ / Губернатор відвідав великий ремонт в кременчуцькій лікарні

Сьогодні, 8-го грудня, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов і міський голова Віталій Малецький перевірили хід проведення ремонтних робіт майбутнього діагностичного центру у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

У лікарні триває капітальний ремонт приймально-діагностичого відділення, що ведеться в рамках загальнодержавної програми «Велике будівництво».

Губернатор Полтавщини зазначив, що в рамках державної програми «Велике будівництво» в регіоні має бути побудовано 8 діагностичних відділень. Приймально-діагностичне відділення ЛІЛ «Кременчуцька» стане другим медичним центром на Полтавщині такого високого рівня.   

На реалізацію будівельної частини проєкту капітального ремонту приймально-діагностичного відділення ЛІЛ «Кременчуцька» були спрямовані кошти державної субвенції в сумі більше ₴ 7 млн  та міського бюджету.

Пан Синєгубов підкреслив, що наразі будівельні роботи на об’єкті ведуться активними темпами. Першочерговим завданням, яке стоїть перед обласною та міською владами, якнайшвидше завершити будівельну частину проєкту. А вже потім треба буде отримати дозвіл на встановлення сучасного дороговартісного медичного обладнання та апаратури в новому приймальному відділенні.

Оснащуватися технічно відділення теж буде  за рахунок коштів державного бюджету.

Мер міста Віталій Малецький зазначив, що з появою приймально-діагностичного відділення у кременчужан та жителів Кременчуцької ОТГ з’явиться можливість отримувати високоякісні медичні послуги, не виїжджаючи далеко за межі місця проживання. Умови, які будуть створені в цьому сучасному медичному центрі, відповідатимуть європейським стандартам діагностики та надання невідкладної допомоги пацієнтам.

Керівник міста наголосив, що відповідно до проєктної документації оновлене приймальне відділення буде розбите на зони. В кожній зоні медперсонал за станом здоров’я пацієнтів визначатиме маршрути направлення хворих. У приймально-діагностичному відділенні буде розміщено ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ тощо. 

Взагалі, в майбутньому в лікарні «Кременчуцька» планується створити всі умови задля проведення широкого спектру операційних втручань, які є в області хірургії, повідомляє Кременчуцька міська рада.

216