SIDOARJO / У місті борються за збільшення мінімальної зарплати

У місті-побратимі Кременчука, індонезійському СІДОАРДЖО, проводиться компанія зі збільшення мінімальної заробітної плати. Для цього місцеве Управління робочої сили запросило до спілкування представників близько 300 підприємств.

Місто знаходиться в області так званого “кільця 1”, в якому указом губернатора Східної Яви має бути підвищена мінімальна заробітна плата.

В рамках виконання цього указу керівник Управління Фенні Апрідаваті запропонував зібраним підприємцям “не соромитися” у консультаціях та координації своїх дій з його структурою.

Ми просимо підприємства продовжувати координувати свою діяльність та провадити консультації з Управлінням робочої сили Сідоарджо, не оминаючи законного представника міста. Оскільки це, наприклад, впливає на розвиток транспортної структури під час епідемії COVID для допомоги працівникам, які були звільнені або відправлені додому, – сказав він.

Водночас виконуючий обов’язки регента Сідоарджо пан Худійоно подякував представникам підприємств, які відвідали збори. Тому що, зауважив він, незважаючи на те, що усі зазнають впливу пандемії COVID-19, спільними зусиллями місцева економіка все одно може зрости на прогнозовані 5,85 відсотка, передає DetikNews.

84