МЕДИЦИНА / Для порятунку хворих придбано кисневі концентратори

З жовтня цього року на базі Кременчуцької першої міської лікарні імені О. Т. Богаєвського запрацював інфекційний шпиталь на 120 ліжок. А зараз для терапії хворих тут придбано 20 кисневих концентраторів.

В умовах поширення коронавірусної хвороби Лікарня ім. І. Богаєвського переформатована. Тепер у ній лікують інфекційних хворих, зокрема з підозрою  або встановленим діагнозом COVID – 19.

Нещодавно задля забезпечення потреб у кисневій терапії хворих із ускладненнями в заклад було придбано 20 кисневих концентраторів на 10 літрів рідкого кисню, якими вже допомагають хворим. Як зазначають фахівці, ці концентратори можна порівнювати навіть із прямою кисневою точкою.

Варто відмітити, що останнім часом у  лікарні було проведено додатковий киснепровід до 22 додаткових точок. Раніше відповідно до проєктних документів стаціонарна подача рідкого кисню могла проводитися лише в відділенні реанімації та частково в палатах інтенсивної терапії.

В цілому, окрім стаціонарних точок подачі рідкого кисню в лікарні є 28 кисневих концентраторів.  Станом на сьогоднішній день це покриває потребу в кисневій терапії, повідомляє Кременчуцька міська рада.

102