МЕДИЦИНА / У лікарні “Кременчуцька” триває капітальний ремонт

Наразі у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» ведеться капітальний ремонт приміщення приймально-діагностичного центру. Зокрема, будівельники виконують роботи з прокладання інженерних мереж до майбутніх відділень центру.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, у приймально-діагностичному центрі розмістять ендоскопічний кабінет, кабінет ультразвукової діагностики, рентген кабінет, державний комп’ютерний томограф, протишокові палати з апаратами ШВЛ.

Окрім того, відділення буде оснащене моніторами пацієнта та іншим реанімаційним обладнанням для надання допомоги під час невідкладних станів. Основні роботи на цьому об’єкті ремонту підрядники планують завершити до початку нового року.

Також встановлюють стаціонарну ємність об’ємом 7,5 т для зберігання кисню на території інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» разом із випарювачем. Всі матеріали та обладнання, необхідні для під’єднання ємності до мереж інфекційного відділення, – в наявності.

Відповідно до прогнозів, роботи на території інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» мають завершитися за кілька тижнів, передає НовиниПолтавщини.

92