КОНКУРС / Чоловік виростив гарбуз вагою понад тонну (фото)

Кременчуцьким дачникам та фермерам варто повчитися в їхніх колег з Америки. Нещодавно 40-річний американець виростив гарбуз вагою понад тонну.

Щорічно в США проходить конкурс Half Moon Bay, учасники якого змагаються в вирощуванні найважчого гарбуза. Цього року переможцем став 40-річний житель міста Анока в штаті Міннесота Тревіс Гінджер. Для участі в змаганні чоловік виростив гарбуз вагою 1066 кг.

Для досягнення такого результату Гінджер вдобрював рослину як мінімум двічі в день, поливаючи до 10 разів. За перемогу на конкурсі чоловік отримав $ 16 450. Його гарбуз займає друге місце серед всіх рослин, які брали участь в Каліфорнійському конкурсі за останні 40 років.

Гінджер викладає ландшафт і садівництво в Технічному коледжі Аноки. Чоловік пішов по стопах свого батька і почав вирощувати гарбузи будучи ще підлітком. У цьому році він вперше взяв участь в конкурсі.

Втім, стати національним історичним рекордсменом чоловікові не вдалося. Його випереджає гарбуз, вирощений в 2018-му році. Його вага – 1134 кг. Світовий же рекорд належить бельгійському фермеру, який переміг на чемпіонаті Європи в місті Людвігсбурзі в 2016-му році, продемонструвавши плід зі свого городу вагою 1179 кг, передає Agronza.

110