ВІЗИТИ / Стали відомі результати візиту азербайджанського посла

У Кременчуці з офіційним візитом перебували посол Азербайджанської Республіки Ельміра Ахундова, радник посольства Камал ХАЛІЛОВ та спеціальний кореспондент Азербайджанського державного інформаційного агентства “АЗЕРТАДЖ” Еміль ГУСЕЙНЛІ.

У Кременчуці керівниця дипломатичної місії Азейбарджану зустрілася з  першим заступником міського голови  Володимиром Пелипенком.

На зустрічі обговорили питання щодо подальшої співпраці нашого міста та Азербайджанської Республіки у різних сферах діяльності. Зустрілася з представниками великого бізнесу у Кременчуцькому відділенні Полтавської торгово-промислової палати.

У зустрічі взяли участь керівники ПАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПрАТ «Кредмаш», ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод», ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» і ПАТ «Кременчуцький колісний завод». За результатами зустрічі пані посол пообіцяла налагодити співпрацю кременчуцьких підприємств з компаніями Азербайджану.

Також пані Ахундова відвідала навчально-тренажерний центр НВО «АВІА», де ознайомилась з діяльністю Центру та здійснила віртуальний політ на тренажері до аеропорту Баку. Керівник НВО «АВІА» Юрій Моцарь повідомив представникам делегації, що тренажери та навчальні кімнати їх компанії працюють майже в 20-ти країнах світу, включаючи і Азербайджан.

Під час зустрічі з керівництвом ТОВ «Майстер Мілк» пані посол оглянула ефективні рішення в області виробництва обладнання для харчової промисловості. Зацікавилася обладнанням для харчової промисловості для таких процесів, як заморожування, фасування, змішування і транспортування.

Особливий інтерес у делегації викликав розвиток кременчуцького хокею у спорткомплексі «Айсберг». Директор СК «Айсберг» Тарас Захарченко розповів про створення комплексу, дитячо-юнацькі команди, після чого гості спостерігали за тренуванням команди ХК «Кременчук» – діючого чемпіона України.

По закінченню насиченої програми перебування в Кременчуці пані Ельміра Ахундова висловила задоволення її змістовністю та пообіцяла зі свого боку зробити все можливе задля налагодження економічних зв’язків з підприємствами Азербайджану, повідомляє Інститут розвитку Кременчука.

105