БЛАГОДІЙНИЦТВО / Дівчина з Семенівки навчалася в Німеччині

Благодійний фонд «Повір у себе» допомагає талановитим дітям здобувати вищу освіту. Серед стипендіатів — Вікторія Демура. Дівчина отримала диплом магістра економіки з відзнакою Національного університету «Києво-Могилянська академія». Зараз працює у авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України».  

Понад 11 років благодійний фонд «Повір у себе» допомагає талановитим дітям з сіл і селищ отримати якісну вищу освіту, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

Скористалася цією можливістю і Вікторія Демура з Семенівки. Дівчина закінчила НВК №2 й отримала золоту медаль. Вона завжди займала призові місця у районних, обласних олімпіадах і Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.  

Директорка школи розповіла про благодійний фонд «Повір у себе». Вирішила спробувати. Зібрала необхідні документи й пройшла співбесіду з Віктором та Іриною Іванчиками. Мріяла про навчання у Києві, тож Віктор Петрович порадив мені вступити в один із кращих університетів країни — Києво-Могилянську академію — говорить Вікторія Демура.

Дівчина прислухалася до поради засновника благодійного фонду. У 2012 році Вікторія вступила на факультет економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». 

Фонд надавав щомісячну стипендію та оплачував проживання у гуртожитку. Крім того, впродовж двох років я вивчала німецьку мову. Курси з іноземної мови теж оплатив фонд, — ділиться стипендіатка. 

Вікторія Демура вільно володіє англійською та німецькою мовами, тож вирішила взяти участь у програмі обміну студентів Erasmus+. Благодійний фонд «Повір у себе» підтримав стипендіатку й придбав квитки до Німеччини. У 2017 році дівчина навчалася у Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха. 

Півроку мешкала у Німеччині. Отримала нові знання, познайомилася зі студентами з Європи, Азії, Південної Америки. Мала змогу порівняти якість викладання в Україні та за кордоном, — зауважує Вікторія.

Дівчина повернулася до Києва та отримала диплом магістра економіки з відзнакою. Зараз працює інженером з ціноутворення у авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України». 

За її словами, представники та стипендіати «Повір у себе» — велика та дружна родина. Часто згадує форуми, що організовував фонд:

Там знайомилися з учасниками, слухали виступи успішних людей. Ці зустрічі мотивували ще більше навчатися та працювати. І досі у соцмережах спілкуюся зі стипендіатами, представниками фонду.

Вікторія Демура радить майбутнім стипендіатам не боятися і долучатися до програми благодійного фонду. Адже треба завжди рухатися вперед і вірити у свої сили, передає НовиниПолтавщини.

111