ДОРОГИ / У розв’язку під Кобеляками закатали вже більше мільярда

Полтавську частину нової бетонної дороги Дніпро – Решетилівка, попри заявлені влітку плани, не завершать до кінця цього року. Про це можна судити з сьогоднішнього стану будівництва, відео про який опублікував на своєму YouTube-каналі незалежний інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин, розповідає видання kremen.today.

Нагадаємо, що трасу Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка в межах Полтавської області ремонтують з 2017 року. Цього літа вартість розвитку 79,4 км дороги оцінювали у 13,6 млрд грн, а закінчити роботи обіцяли уже цього року, записавши проєкт до програми «Велике будівництво».

Однак робіт до кінця року не закінчать. Зокрема, це стосується і зведення нової великої розв’язки біля села Бутенки на перетині Н-31 з трасою М-22 Полтава – Олександрія. Повністю відкрити її планували до вересня, однак цього не відбулося і під кінець листопада. Рух  організовано лише з одного боку шляхопроводу.

Рух відкрито лише по одній половині шляхопроводу
Рух відкрито лише по одній половині шляхопроводу

Загальна вартість будівництва цього об’єкту, на сьогодні, оцінюється уже в 1,11 млрд грн. За першим договором, у 2017 році «Альтком» взявся виконати роботи упродовж року — за 575 млн грн. За три роки, шляхом додаткових угод під цей контракт, вартість будівництва зросла до 769 млн грн. А в жовтні 2020 року Служба автодоріг у Полтавській області уклала новий договір — ще на 349 млн грн.

Більше подробиць на відео:

220