КУЛІНАРІЯ / Кременчуківці тепер можуть відвідати Музей борщу

В полтавській Опішні відкрили музеї звареного хліба та живого борщу. Музеї запрацювали на базі етносадиби “Лялина світлиця”, власницею якої є етнологиня Олена ЩЕРБАНЬ. 

Вона обіцяє щодня дивувати гостей садиби новим рецептом борщу, яких вона знає щонайменше 365.

Серед видів борщів є весільний, поминальний, зимовий, літній, білий, коричневий та багато інших. Рецепти господарка збирала по всій Україні, але найбільше – саме з центральної України.

Головними експонатами музею борщу є глиняні горщики і справжня піч, в яких готується страва. Значну увага засновниця музею приділила також створенню живого хліба – тут його виготовляють на заквасці, без дріжджів.

Усі охочі зможуть дізнатись більше цікавих фактів про українську традиційну страву, її різновидах, техніки приготування, а також загальні традиції України, її культуру та гастрономію, – розповіла організаторка напередодні свята.

Згідно з програмою свята, під час фестивалю “Живий хліб” в “Лялиній світлиці” пройдуть майстер-класи з випікання живого хліба, прядіння, ляльки-мотанки та народний спів, передає НовиниПолтавщини.

На своїй сторінці у Facebook пані Щербань повідомила, що найближчим часом напишуть велику енциклопедію борщу та створять гастро-медичну академію.

Варто зазначити, що Міністерство культури та інформаційної політики України хоче отримати статус нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО для страви.

Це має покласти край “борщовій війні”, яка розпочалася минулого року, коли в російському урядовому Twitter-акаунті написали, що борщ – “одна з найвідоміших та найулюбленіших страв та символів традиційної кухні Росії”.

Така заява викликала хвилю обурення в соцмережах. “Наче вкрасти Крим було мало, то вам ще й борщ треба було в України поцупити”, – цитує видання один з коментарів у Twitter, передає ВВС.

171