КВБЗ оголошує конкурс

За рішенням наглядової ради Крюківського вагонобудівного заводу оголошено конкурс на кращу назву нової продукції – серії регіональних поїздів ДПКр-3.

Конкурс починається від дня розміщення цих умов у стрічці новин вебсайту КВБЗ та в газеті «Вагонобудівник» і триватиме до 28 лютого 2020 року.

Учасники конкурсу повинні запропонувати:

– назву дизель-поїзда ДПКр-3 як ключове слово, що відображає головну суть продукції і стане його візитною карткою, а також доповнить назву-найменування (типу електропоїзд ЕКр1 «Тарпан»);

– бажано надати своє бачення  логотипа, тобто дизайнерське виконання надпису на головному вагоні дизель-поїзда.

Назва має бути оригінальною, лаконічною, зрозумілою, такою, що легко запам’ятовується і вимовляється,  але водночас символічною, багатозначною, відображати ідеологію нашого підприємства. Бажано, щоб вона була пов’язана з історією України.  Врешті-решт, просто красивою.

Пропозиції слід подавати  до пресслужби (відділу ЗМІ) у письмовій формі, на аркуші паперу формату А4  з необхідними поясненнями ідеї та за підписом автора з позначенням його прізвища, ім’я та по-батькові, підрозділу, домашньої адреси.

Електронна пошта redak@kvsz.com.

Для заохочення учасників конкурсу встановлюються премії. Автору назви, яка стане переможцем і буде наноситися на нову продукцію, увійде до її маркування – перша премія у розмірі 5 тисяч грн. Чотири інші кращі пропозиції буде відзначено заохочувальними преміями по 500 грн кожна.

Для організаторів конкурсу – відділу ЗМІ – встановити заохочувальний фонд у розмірі 3 тисячі грн.

46