Генерал похвалив Зеленського

Корінний кременчуківець, генерал-майор ЗСУ та заступник секретаря РНБО Сергій КРИВОНОС висловив думку, що Президент Володимир Зеленський за останні пів року помітно виріс як Верховний Головнокомандувач.

Попри невеликі провали, він швидко вчиться і робить правильні висновки. А це дає надію на успішне майбутнє. Генерал-майор пояснив, що наразі його побоювання щодо “Зеленського як Верховного Головнокомандувача” менші, аніж це було перед другим туром виборів у квітні.

Він здібний. Я розумію, що він навчається достатньо швидко і робить правильні висновки, але дуже складно стати політиком за пів року. Але я змінив свою точку зору в кращий бік, бо шанси є. Все залежить від його оточення, яке допомагає, підказує, формує його меседжі, – наголосив Кривонос.

Радник секретаря РНБО відзначив, що бачить у Зеленського певні провали, які можна було б змінити. Але саме через особисту думку Кривоноса його ймовірно і “не підпускають до президента”.

Також він зауважив, що у команді Зеленського є люди, які непогано працюють, а є ті, хто дискредитує президента своїм непрофесіоналізмом. Сам Кривонос наголошує, що працює в інтересах країни та Верховного Головнокомандувача, передає Канал24.