Страшні прогнози 2020 року – як пережити кардинальні зміни

2020 рік принесе в життя кожного кардинальні зміни, хочемо ми цього чи ні. Небезпечне поєднання небесних світил, які раніше провокували найбільші світові війни, коридори затемнень і статус високосного – все це поєднує у собі новий рік. Хоч вплинути на події світового масштабу нам навряд чи вдасться, та уникнути хаосу у власному житті – цілком реально, якщо дотримуватися нехитрих порад…

Багато хто зараз відчуває стан безпорадності, стрес, запаморочення, неуважність, періодичну дезорієнтацію, дзвін у вухах, важкість в грудях, відчуття небажання робити що-небудь, пасивність, лінь. Також може виникати раптове бажання звільнити більше простору, змінити роботу і місце проживання. Що з нами відбувається?
За словами дослідника паранормальних явищ Михайла Буркуна, вся справа у надважкому енергетичному 2020 році. І він впливатиме не лише на наше самопочуття, але і на головні світові події.
Саме на 2020 рік припадає унікальне астрологічне явище – з’єднання на небі Сатурна і Плутона. Це повільні планети, які досить рідко поєднуються на небесному горизонті. Таке поєднання – це вузлові точки боротьби за владу у всесвітньому масштабі, роки великих політичних поворотів. У ХХ столітті Сатурн і Плутон з’єднувалися в 1914, 1947 і 1982 роках. У першому циклі цих планет (1914-1947) вмістилися дві світові війни, а фактично одна довга війна з перервою. Після цього була культурна революція 1960-х років і економічна криза 1980-х.

Рік знакового коридору затемнень

У 2020 році нас також чекає проходження відразу трьох коридорів затемнень. Перший коридор затемнень почався ще в кінці 2019 року і закінчився місячним затемненням 10 січня. Другий охоплюватиме період між місячним затемненням 5 червня і 5 липня, в який впишеться і сонячне затемнення 21 червня. І третій почнеться місячним затемненням 30 листопада, а закінчиться сонячним затемненням 14 грудня.
Коридори затемнень вважаються знаковими подіями для кожної людини. Це багато в чому переломні моменти долі, коли людина отримує можливість поглянути на своє життя ніби збоку. Ці періоди дозволяють задуматися про власне життя, врахувати минулі помилки, позбутися ілюзій і зробити крок у новому напрямку, змінитися самому і змінити свою долю.
Однак у період коридорів затемнень не рекомендується починати щось нове. Не слід вплутуватися в нові проекти, не потрібно заводити нових друзів, не слід здійснювати дорогих покупок. Не можна проводити планові медичні операції, в тому числі з власною зовнішніст.

Як пережити 2020 рік спокійно і без втрат:

  1. Не слід вступати в шлюб або розлучатися, треба уникати сварок і з’ясувань відносин, не можна міняти місце роботи. Категорично не рекомендується вінчатися та робити весілля (лише в окремі дні), купувати житло.
  2. Для того, аби на енергетичному полі захистити себе – спаліть сторінку календаря на 29 лютого, промовляючи: «Зло йди, хвацько пропадай, добро допоможи, ясний шлях і світлу дорогу мені осяй», або ж взагалі можете замалювати цей день ручкою.
  3. Будь-які пересування по дорозі, воді, повітряним транспортом, особливо в період затемнень, краще скасувати.
  4. Кидайте палити і пити! Саме у 2020 році можна буде легко позбутися шкідливих звичок, негативних емоцій, в тому числі легше зрозуміти причини виникнення залежностей і розібратися в своїх почуттях. Дуже добре підходить цей період і для початку дієти.
  5. Напружена енергетика 2020 року особливо відгукнеться для міських жителів. У повітрі пануватиме напруга, яка породжуватиме конфлікти між навколишніми. Тому намагайтесь не піддаватись агресивним настроям, раніше виїжджайте на роботу, аби в спокійній атмосфері почати свій день.
  6. Носіть хрестик та інші обереги на собі.
  7. Також не забувайте, що під час будь-яких стресів варто додати більше свіжого повітря! Тому частіше прогулюйтесь в улюблених парках і скверах.

Відомий медіум застерігає про кінець світу
Згідно з прогнозом відомого американського медіума Джин Діксон, дуже скоро ми станемо свідками Армагеддону. Діксон стала відома завдяки пророцтву про смерть президента США Джона Ф.Кеннеді. Їй також приписували передбачення вбивства Мартіна Лютера Кінга, ранньої смерті Мерилін Монро і запуску першого штучного супутника Землі.
За її словами, у 2020 році Сатана і Антихрист повстануть і битимуться з людиною.

20