Тарифи знижено

Сьогодні виконком Кременчуцької міської ради затвердив нові знижені тарифи «Кременчуцької ТЕЦ» на теплову енергію та гарячу воду для населення міста.

Тарифи пораховані за новою методикою відповідно до чинного закону про житлово-комунальні послуги.

Нові тарифи КремТЕЦ набудуть чинності після опублікування. Проте вступлять у дію лише після того, як споживачі укладуть договори на нові послуги. Час на цю процедуру визначено до 1 травня 2020 року.

Загалом для кременчуківців, яких обслуговує ТЕЦ новий тариф має знизитись у порівнянні з прийнятим у минулому році у середньому на 6% – до 1549 грн/гкал. Також знизяться ціни для для релігійних організацій – на 7%, і для бюджетних – на 10% 

Тариф для постачання теплової енергії складе  1853,26 грн/Гкал (проти 1998,64 грн/Гкал). Тобто, матиме зниження 7,3%. Для постачання гарячої води: один тариф 105,13 грн (проти 127,58 грн та 107,02 за 1 куб.м) – зниження на 17,6% (з урахуванням щодо найбільшого тарифу – із сушилкою рушників).

Рахунки зменшаться на 70 – 146 грн (залежно від площі квартири), порівняно з чинним тарифом. Гаряча вода для трьох мешканців, за підрахунками ТЕЦ, обійдеться на 176 грн. дешевше.

Під час обговорення на виконкомі питання зниження тарифів мер Віталій Малецький наголосив, що будинки, обладнані приладами обліку тепла платитимуть менше.

Необхідно продовжити встановлювати теплові лічильники у багатоповерхових будинках, – підкреслив керівник міста.

103