У лютому виповниться чотири роки патрульній поліції Кременчука

Кременчужани вже встигли добре звикнути до нової патрульної служби й часто навіть не уявляють, як жили без неї раніше. Адже патрульні реагують буквально на кожен виклик мешканців міста, навіть коли, здавалося, це зовсім не стосується їхньої роботи.

Навіть незважаючи на величезну завантаженість екіпажів, середній час прибуття патрульних на виклик складає 8 хвилин 24 секунди. Про це розповів начальник патрульної поліції Кременчука Олександр Борзенко.

Всього за 2019 рік наші екіпажі отримали 65 015 викликів. Не важко підрахувати, що це в середньому 178 викликів на добу.
Правоохоронці склали 29 474 адмінматеріали за різні правопорушення, винесли 549 протоколів за керування автівками у стані сп’яніння. Затримали 611 підозрюваних у скоєнні правопорушень осіб.
Також протягом року патрульним вдалося врятувати вісім життів. Як правило, йдеться про вчасне реагування на спроби самогубства.
Олександр Борзенко зауважує, що за чотири роки роботи кременчуцькі патрульні здобули безцінний досвід у боротьбі з правопорушниками, значно підвищили власний професіоналізм і щоденно продовжують нести службу з охорони правопорядку на вулицях Кременчука.

33