18-річні кременчуківці йтимуть до армії добровільно

AV передавав сьогодні про те, що президент України підписав Указ, згідно з яким, на відміну від минулих років, юнаків України загалом та Кременчуцької агломерації зокрема, призиватимуть до армії з 18 років. Пізніше міністр оборони роз’яснив цей Указ.

У 2020 році призиватимуть на строкову службу лише тих 18-ти та 19-річних українців, які добровільно захочуть вступити в ряди Збройних сил України, заявив міністр оборони Андрій Загороднюк.

За словами глави Міноборони, під час призову повістку отримають ті громадяни України, яким на момент відправлення на службу виповниться 20 років, як це було останні кілька років.

“Ніхто з хлопців до 20 років до проходження строкової служби примусово залучатися не буде”, – зазначив Загороднюк.

Він додав, що вік призову з 18 років чітко прописаний у відповідному законі й ніколи не змінювався. Тому указ президента, підписаний Зеленським 16 січня, виданий відповідно до вимог чинного законодавства України.

Також він нагадав, що військовослужбовці строкової військової служби, не залучаються для виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил, передає ДзеркалоТижня.

65