Збільшено фінансування на дітей

Сьогодні у виконкомі Кременчуцької міськради в селекторному режимі проходило розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Після завершення селекторної наради заступник міського голови Ольга Усанова  повідомила, що у Кременчуці вже розпочато прийом заяв до банку даних дітей, батьки яких бажають придбати путівку, скориставшись  програмою здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки за рахунок міського і обласного бюджетів.

На даний час до банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  вже надійшло  388 заяв, 63 заяви подали батьки, які планують скористатися програмою часткового відшкодування частини вартості путівки у позаміські оздоровчі табори Полтавської області.

Пані Усанова зазначила, що цього року у Кременчуці на заходи  з підготовки та проведення літнього  відпочинку та оздоровлення дітей з міського бюджету виділено майже 10,6 млн. грн., що більш ніж на 2 млн. грн.. більше ніж минулого року. Якщо в області на ці цілі цього року передбачено близько 78,5 млн. грн., то більш ніж 8% цієї суми –  в нашому місті.  

125