З’явилося нове відео Пивихи

У мережі з’явилося захоплюючий відеоролик про гору Пивиху у Глобинському районі.

Пивиха є найвищою точкою Лівобережної України і цінна не лише як туристичний об’єкт. Вона також заслуговує на увагу вчених у дослідженні минулого та збереженні пам’яті про перші поселення. І сьогодні вона потребує захисту.

Кременчуцьке водосховище забирає по сім квадратних метрів гори в рік. За останні роки вода «вкрала» 800 гектарів землі. Без укріплення берегової лінії, велика частина української історії буде знищена водою, йдеться у відео, розміщене на фейсбучній сторінці Трибуна – Твоє медіа.

Пивиха. Трибуна.DOC

Ігор Черніков, професійний водолаз, переїхав з Кременчука в Градизьк вісім років тому. Він завжди захоплювався палеонтологією, мінералогією та археологією. Ігор змінив свою професію і останні декілька років регулярно занурюється під воду для пошуку експонатів. Пивиха цінна не лише як туристичний об’єкт. Вона також заслуговує уваги вчених у дослідженні минулого та збереженні пам’яті про перші поселення. І сьогодні вона потребує захисту.Кременчуцьке водосховище забирає по сім квадратних метрів гори в рік. За останні роки вода «вкрала» 800 гектарів землі. Без укріплення берегової лінії, велика частина української історії буде знищена водою.Ідея та сценарій:Julia JaneOlena MushynskaЗйомка та монтаж:Artemy OchnevНазар Притула

Gepostet von Трибуна − Твоє медіа am Freitag, 3. Januar 2020
112